Oferta pracy w Sekcji Programów Krajowych w Dziale Administracyjnego Wsparcia Projektów i Współpracy Międzynarodowej

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika na:

stanowisko administracyjne

 w zakresie obsługi krajowych programów badawczych

 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Obsługa administracyjna projektów realizowanych w ramach programów krajowych, w tym finansowanych z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i innych:

  • wyszukiwanie i promowanie informacji dotyczących możliwości pozyskiwania środków finansowych na badania naukowe;
  • doradztwo w zakresie wnioskowania o środki finansowe i koordynacja procesu składania wniosków;
  • kompleksowa obsługa administracyjna realizowanych projektów;
  • koordynacja procesu sprawozdawczości oraz rozliczania i kontroli w okresie realizacji projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • komunikatywność i umiejętności budowania pozytywnych relacji z zespołem oraz interesariuszami,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem,
  • podzielność uwagi oraz umiejętności wykonywania wielu zadań w tym samym czasie.
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu Office;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem  Kandydata będzie:

  • doświadczenie związane z udziałem w realizacji projektów współfinansowanych w ramach programów Narodowego Centrum Nauki lub Narodowego Centrum Badań i Rozwoju,
  • doświadczenie związane z zatrudnieniem w jednostce sektora finansów publicznych, zwłaszcza w publicznej szkole wyższej,
  • studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami,

 Oferujemy:

  • umowę o pracę – na zastępstwo,
  • pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz realizacji własnych pomysłów w prestiżowej organizacji,
  • pakiet socjalny (Karta Multisport).

Wymagane dokumenty:

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać do dnia 18 stycznia 2019 r. drogą e-mailową na adres dawp@uj.edu.pl (w tytule maila wpisując ‘rekrutacja SPK’).

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.