Oferty pracy i stypendiów


Oferty pracy w projektach finansowanych przez NCN

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko stypendysty w projekcie Sonata 17

Miło nam poinformować, że na podstawie konkursu na stanowisko stypendysty, przeprowadzonego w ramach projektu SONATA 17 pt. „Wzajemne oddziaływanie neurochemii i biologii nowotworów: w poszukiwaniu nowej terapii glejaka wielopostaciowego pośród ligandów receptorów dopaminowych.” (UMO-2021/43/D/NZ7/00891) stypendium przyznano Pani Kindze Czarnocie-Łydce.

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko stypendysty w projekcie OPUS 21

Miło nam poinformować, że na podstawie konkursu na stanowisko stypendysty, przeprowadzonego w ramach projektu OPUS 21 pt. „Epidemiologia zakażeń Clostridioides difficile w opiece długoterminowej, analiza mechanizmów chorobowych i odpowiedzi immunologicznej wraz z charakterystyką szczepów i ich prewalencji z wykorzystaniem molekularnych metod nadzoru epidemiologicznego” (UMO-2021/41/B/NZ6/000749) stypendium przyznano Pani Zofii Gniadek.

Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w ramach realizacji projektu badawczego „Zaprojektowanie funkcjonalnych pęcherzyków zewnątrzkomórkowych do celowego dostarczania radiofarmaceutyków” w ramach programu strategicznego ID.UJ – POB qLIFE.

termin przyjmowanie ofert w wersji elektronicznej – 24.01.2023 r

Konkurs na stanowisko stypendysty w projekcie Opus 21

Stypendysta w projekcie OPUS-21 pt. „Epidemiologia zakażeń Clostridioides difficile w opiece długoterminowej, analiza mechanizmów chorobowych i odpowiedzi immunologicznej wraz z charakterystyką szczepów i ich prewalencji z wykorzystaniem molekularnych metod nadzoru epidemiologicznego”   DLA KOGO? Do udziału w konkursie zapraszamy studentów ostatnich lat jednolitych studiów magisterskich – rok czwarty, piąty bądź szósty – kierunek lekarski, posiadających […]

Konkurs na stanowisko stypendysty w projekcie Sonata 17

Celem konkursu jest wyłonienie kandydata do realizacji projektu SONATA pt. „Wzajemne oddziaływanie neurochemii i biologii nowotworów: w poszukiwaniu nowej terapii glejaka wielopostaciowego pośród ligandów receptorów dopaminowych.” DLA KOGO? Wymagania wobec kandydata: – ukończone studia magisterskie z farmacji, chemii lub nauk pokrewnych – zainteresowanie tematyką projektowania nowych leków – doświadczenie w przeprowadzaniu syntezy organicznej związków chemicznych o […]