Oferta pracy w projekcie-Koordynator Projektu

Oferta pracy w projekcie

Zaproszenie do złożenia oferty dotyczącej zatrudnienia pracownika na potrzeby realizacji projektu
 pt.: „Inteligentna walka z sepsą – innowacyjne wykorzystanie sztucznej inteligencji w szybkiej diagnostyce mikrobiologicznej sepsy” finansowanego ze środków Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w ramach Priorytetu II Środowisko sprzyjające innowacjom FENG 2021-2027, nabór 1/2023 (PoC) na stanowisku:

Koordynator Projektu – pracownik administracyjny UJCM

Okres zatrudnienia:

Oferujemy zatrudnienie w ramach realizacji zadania nr 1, 2, 3, 4  których czas realizacji wynosi 11 miesięcy od 01.09.2024 r. do 31.07.2025 r.

Wymiar zaangażowania:  ok. 14 godzin w miesiącu,

Wynagrodzenie: 100 zł/h (brutto)

Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy cywilno – prawnej. Rozliczanie miesięczne na podstawie rzeczywistej pracochłonności,  udokumentowane protokołem odbioru wykonanych usług. Wypłata wynagrodzenia na podstawie wystawionego przez Oferenta rachunku do umowy zlecenia ze wskazaniem ilości godzin oraz stawki godzinowej.

Nazwa jednostki prowadzącej badania: Zakład Molekularnej Mikrobiologii Medycznej, Katedra Mikrobiologii, Wydział Lekarski, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie.

Zakres prac:

Sprawowanie kontroli nad zgodnością realizacji projektu z umową, prawidłowym wydatkowaniem środków, rozliczaniem projektu w zakresie wskaźników.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe (preferowany kierunek biologiczny, biotechnologiczny) – posiadanie co najmniej tytułu zawodowego magistra,
– min. 5-letnie doświadczenie oraz wiedza z zakresu przygotowania i realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej i/lub krajowych,
– min. 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów związanych z transferem wiedzy i technologii,
– wysoki poziom organizacji i motywacji,
– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
– umiejętność pracy w zespole,
– wysoka kultura osobista.

Mile widziane/pożądane:

– stopień naukowy doktora (preferowany kierunek biologiczny, biotechnologiczny),
– doświadczenie laboratoryjne i wiedza z zakresu biologii molekularnej, zwłaszcza z mikrobiologii,
– certyfikat i/lub studia podyplomowe z programem zarządzania projektami,
– znajomość wewnętrznych regulacji UJ,
– znajomość przepisów w zakresie realizacji projektów badawczych (m.in. raportowania, Prawa Zamówień Publicznych).

 

Do udziału w wyborze oferty dopuszczane będą wyłącznie osoby, których obciążenie zawodowe wynikające ze stosunku pracy, umów zlecenia oraz z wykonywania przez nie zadań w projekcie/projektach nie wyklucza możliwości prawidłowej i efektywnej realizacji wszystkich zadań powierzonych Zleceniobiorcy w ramach niniejszego projektu; a łączne zaangażowanie zawodowe Zleceniobiorcy w realizację wszystkich projektów finansowanych z Funduszy Strukturalnych, Funduszu Spójności oraz działań finansowanych z innych źródeł, w tym środków własnych Zleceniodawcy i innych podmiotów łącznie z zaangażowaniem w ramach planowanego projektu nie przekroczy 276 godzin miesięcznie (oświadczenie zał. nr 1).

Ważne terminy:

Termin składania ofert: 21.08.2024 r.

Preferowana data rozpoczęcia pracy: 01.09.2024 r.

 

Oferty zawierające: CV, załącznik nr 1, oraz ewentualne dodatkowe dokumenty z których będzie wynikało, że osoba posiada wymagane wykształcenie, doświadczenie oraz umiejętności prosimy przesłać na adres e-mail: barbara.sporek@uj.edu.pl do dnia 21.08.2024 do godziny 14:00.

 

Informacje o przebiegu postępowania kwalifikacyjnego

Z wybranymi kandydatami będzie prowadzona rozmowa kwalifikacyjna (w języku polskim) z Głównym wykonawcą Projektu. W szczególności oceniane będą następujące aspekty: wcześniejsze doświadczenie i znajomość przepisów w zakresie realizacji projektów B+R, znajomość wewnętrznych regulacji UJ, doświadczenie w prowadzeniu procesów związanych z transferem wiedzy i technologii na UJ. Na tej podstawie zostanie wyłoniony kandydat. Osoby, które nie zgłoszą się na rozmowę kwalifikacyjną, nie będą uwzględnione w postępowaniu kwalifikacyjnym.

Klauzula Informacyjna


Powrót