Konkurs na stanowisko stypendysty w projekcie OPUS

Stypendysta – doktorant w projekcie OPUS-20 pt. „Mechanizmy odporności przeciw-koronawirusom na podstawie analizy przeciwciał u ozdrowieńców, pacjentów narażonych/skąpoobjawowych oraz nienarażonych pacjentów polskich instytucji opiekuńczych i ich reakcji z antygenami koronawirusów

 

DLA KOGO?

Do udziału w konkursie zapraszamy doktorantów, tj. student studiów doktoranckich, Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych bądź Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu posiadający doświadczenie w pracy badawczej poparte publikacjami w międzynarodowych czasopismach recenzowanych, z biegłą znajomość języka angielskiego, umiejętnością korzystania z relacyjnych oraz naukowych baz danych, biegłością w technikach laboratoryjnych, zaangażowanego w pracę, sumiennego, z dobrą organizacją pracy, odpowiedzialnego i chętnego do podejmowania wyzwań badawczych i rozwoju.

 

INSTYTUCJA FINANSUJĄCA

Narodowe Centrum Nauki

 

CEL STYPENDIUM

Celem projektu jest określenie zakresu reakcji krzyżowych w celu wyjaśnienia różnic przebiegu zakażenia: pełnoobjawowy COVID-19, skąpoobjawowy, atypowy obraz choroby bądź braku choroby przy braku bądź obecności przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2. Celem bezpośrednim jest określenie związku pomiędzy przebiegiem zakażenia SARS-CoV-2 a swoistością przeciwciał anty koronawirusowych. Obowiązkiem doktoranta będzie przygotowywanie i aktualizowanie baz danych, wykonywanie testów ELISA i IIFT, analiza uzyskanych wyników i udział w opracowaniu i przygotowaniu wniosków końcowych oraz artykułów naukowych.

 

CZAS TRWANIA

23 miesiące

 

WYSOKOŚĆ STYPENDIUM

3 200 PLN

 

WAŻNE TERMINY

Termin składania ofert: 14 lutego 2022

Preferowana data rozpoczęcia pracy: 1 marca 2022

 

DOKUMENTY

Zgłoszenie powinno zawierać:

– CV z listem motywacyjnym

– Listę dotychczas opublikowanych publikacji

Informację o przetwarzaniu danych osobowych wraz ze zgodą (podpisany skan)

Wniosek o przyznanie stypendium (podpisany skan)

Oświadczenie o spełnianiu warunków wymaganych przez Narodowe Centrum Nauki (podpisany skan)

 

KONTAKT

Katedra Mikrobiologii, prof. dr hab. Jadwiga Wójkowska-Mach, jadwiga.wojkowska-mach@uj.edu.pl

 


Powrót