Zaproszenie do złożenia oferty dotyczącej zatrudnienia studenta II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich kierunków biomedycznych na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pt.: „ MicroAIvag – Innowacyjne wykorzystanie sztucznej inteligencji do diagnostyki zakażeń pochwy” nr wniosku KPOD.07.07-IW.07-0056-24, realizowanego
w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia odporności , Komponentu D efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycji D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk
o zdrowiu konkursu dla jednostek Naukowych na realizację badań o charakterze aplikacyjnym w obszarze biomedycznym nr konkursu 2024/ABM//03/KPO
Zaproszenie do złożenia oferty
Okres świadczenia usługi
8 miesięcy
od 01.05.2025 r. do 31.12.2025 r.
Całkowita liczba godzin
672 h
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie zaprasza do złożenia oferty na zatrudnienie studenta II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich kierunków biomedycznych w ramach umowy cywilno – prawnej z przeniesieniem praw własności intelektualnej. Rozliczanie miesięczne na podstawie rzeczywistej pracochłonności, udokumentowane protokołem odbioru wykonanych usług. Wypłata wynagrodzenia na podstawie wystawionego przez Oferenta rachunku do umowy zlecenia ze wskazaniem ilości godzin oraz stawki godzinowej.
Nazwa jednostki prowadzącej badania:
Zakład Molekularnej Mikrobiologii Medycznej, Katedra Mikrobiologii, Wydział Lekarski, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie.
Zakres prac:
Zbieranie obrazów przy użyciu mikroskopu z kamerą z preparatów mikroskopowych szczepów wzorcowych oraz przeprowadzenie uczenia aktywnego dla obrazów z preparatów szczepów wzorcowych.
Udział w opracowaniu wyników.
Wymagania:
– Student kierunku biomedycznego (II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich),
– dyspozycyjność w godzinach pracy zespołu 8:00-15:00
– wysoki poziom organizacji i motywacji,
– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
– umiejętność pracy w zespole,
– wysoka kultura osobista.
Mile widziane/pożądane:
-doświadczenie w realizowaniu projektów B+R
Do udziału w wyborze oferty dopuszczane będą wyłącznie osoby, których obciążenie zawodowe wynikające ze stosunku pracy, umów zlecenia oraz z wykonywania zadań
w przedsięwzięciach/projektach nie wyklucza możliwości prawidłowej i efektywnej realizacji wszystkich powierzonych Zleceniobiorcy zadań w ramach realizowanego przedsięwzięcia.
Po uwzględnieniu liczby godzin związanych z niniejszym przedsięwzięciem łączne zaangażowanie zawodowe w realizację wszystkich Przedsięwzięć/projektów finansowanych z funduszy UE oraz działań finansowanych z innych źródeł, w tym środków własnych OOW i innych podmiotów (nie zależnie od formy zaangażowania ) nie przekracza 276 godzin miesięcznie[1] (oświadczenie zał. nr 1).
Ważne terminy:
Termin składania ofert: do 15.04.2025 r. do godz. 14:00
Preferowana data rozpoczęcia pracy: 01.05.2025 r.
Oferty zawierające: CV, List motywacyjny, załącznik nr 1 oświadczenie, załącznik nr 2 formularz oferty oraz ewentualne dodatkowe dokumenty z których będzie wynikało, że osoba posiada wymagane wykształcenie, doświadczenie oraz umiejętności prosimy przesłać na adres e-mail: barbara.sporek@uj.edu.pl do dnia 15.04.2025 do godziny 14:00 z dopiskiem w tytule wiadomości : Oferta 1 dla studenta II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich kierunków biomedycznych.
Informacje o przebiegu postępowania kwalifikacyjnego
Wybór najlepszego kandydata odbędzie się w oparciu o przesłane informacje. W szczególności oceniane będą następujące aspekty: ocena listu motywacyjnego lub krótkiej wypowiedzi na temat zainteresowania tematyką projektu, celów naukowych i zawodowych kandydata, wcześniejsze doświadczenie i znajomość przepisów w zakresie realizacji projektów B+R, dostępność i elastyczność czasowa kandydata. Na tej podstawie zostanie wyłoniony kandydat. W razie konieczności z wybranymi kandydatami będzie prowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Osoby, które nie zgłoszą się na rozmowę kwalifikacyjną, nie będą uwzględnione w postępowaniu kwalifikacyjnym.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na każdym jego etapie bez podania przyczyny. Zapytanie nie zobowiązuje Zamawiającego do zawarcia umowy czy też do udzielenia zamówienia.
Limit zaangażowania zawodowego dotyczy wszystkich form zaangażowania zawodowego, w szczególności:
- w przypadku stosunku pracy – uwzględnia liczbę dni roboczych w danym miesiącu wynikających ze stosunku pracy, przy czym do limitu wlicza się czas nieobecności pracownika związanej ze zwolnieniami lekarskimi i urlopem wypoczynkowym, a nie wlicza się czasu nieobecności pracownika związanej z urlopem bezpłatnym,
- w przypadku stosunku cywilnoprawnego, samozatrudnienia oraz innych form zaangażowania – uwzględnia czas faktycznie przepracowany, w tym czas zaangażowania w ramach własnej działalności gospodarczej poza projektami (o ile dotyczy).