Oferta pracy na stanowisko administracyjne w Dziale Nauki (obsługa Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza w Uniwersytecie Jagiellońskim)

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko administracyjne w Dziale Nauki (obsługa Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza w Uniwersytecie Jagiellońskim)

Opis stanowiska:

Wsparcie badaczy Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w realizacji działań finansowanych w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza w Uniwersytecie Jagiellońskim (ID.UJ; https://id.uj.edu.pl/), w szczególności w zakresie Priorytetowego Obszaru Badawczego qLife („Jakość badań dla jakości życia”).

Zadania:
Obsługa administracyjna:

  • wsparcie dla Zespołu Sterującego oraz Zespołu Wykonawczego POB qLIFE, w tym dbanie o terminową realizację działań przewidzianych w ramach budżetu, przeprowadzanie konkursów, sprawozdawczość (zestawienia, raporty),
  • wsparcie dla badaczy na etapie pozyskiwania środków finansowych, realizacji działań, raportowania,
  • przygotowanie i weryfikacja umów, dokumentów finansowo-księgowych, wniosków i  formularzy związanych z zamówieniami, dokumentów kadrowych oraz wszelkich innych dokumentów związanych z realizacją projektów

Działania informacyjno-promocyjne:

  • tworzenie materiałów informacyjnych i promocyjnych, dotyczących działań POB qLIFE, badaczy UJ CM oraz programu ID.UJ, w tym redagowanie krótkich tekstów oraz przygotowywanie prezentacji,
  • dystrybucja informacji (newsletter, mailing, obsługa strony internetowej oraz mediów społecznościowych),
  • wsparcie w organizacji spotkań.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, budowanie relacji z naukowcami, efektywna komunikacja,
  • umiejętność wyszukiwania i opracowywania informacji, przygotowania i redagowania tekstów, kreatywność, „lekkie pióro”,
  • samodzielność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, inicjatywa, proaktywność,
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

  • doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów badawczych (w szczególności w sektorze medycznym) lub zatrudnieniem w jednostce sektora finansów publicznych, zwłaszcza w publicznej szkole wyższej,
  • zainteresowanie tematyką badań medycznych,
  • doświadczenie w działaniach marketingowych lub promocyjnych skierowanych do środowiska naukowego, w szczególności medycznego,
  • umiejętność obsługi programów graficznych

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę – na czas trwania programu,
  • wymiar czasu pracy – pełny etat,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobycia doświadczenia oraz realizacji własnych pomysłów w prestiżowej organizacji,
  • miejsce pracy: ul. Podwale 3.

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie w/w  dokumentów mailowo na adres  dzial.nauki@uj.edu.pl z dopiskiem w temacie maila: „Rekrutacja ID.UJ” w terminie do 1 listopada 2021 r.  O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną na podany w dokumentach adres e-mailowy.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.