Oferta pracy na stanowisko administracyjne w Biurze ds. Badań Klinicznych Działu Nauki

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum w Krakowie
poszukuje pracownika na stanowisko administracyjne w wymiarze pełnego etatu

w Biurze ds. Badań Klinicznych Działu Nauki

Opis stanowiska:

kompleksowe zarządzanie i nadzór nad realizacją projektu finansowanego ze środków Agencji Badań Medycznych w roli managera projektu.

Zadania:

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z Agencją Badań Medycznych,  monitorowanie wytycznych, przygotowywanie sprawozdań i innych dokumentów projektowych,
  • zapewnienie prowadzenia projektu zgodnie z wnioskiem o dofinansowanie i warunkami zawartych umów, monitorowanie realizacji projektu, udział w negocjowaniu zmian, zarządzanie zmianą i ryzykiem,
  • przygotowanie i weryfikacja umów, dokumentów finansowo-księgowych, zamówień, zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej, a także dokumentów kadrowych i innych,
  • nadzór nad współpracą z podwykonawcami projektu,
  • koordynacja zespołu administracyjnego odpowiedzialnego za obsługę prawną, finansowo-księgową, kadrową oraz proces zakupów w projekcie,
  • bieżąca komunikacja z członkami zespołu projektowego i interesariuszami projektu,
  • obsługa kontroli, audytów, ewaluacji projektu,
  • promocja projektu i jego rezultatów.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office,
  • umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, budowanie relacji z naukowcami, efektywna komunikacja,
  • samodzielność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, inicjatywa, proaktywność,
  • doskonała organizacja pracy, umiejętności w zakresie ustalania priorytetów, monitorowania realizacji zadań i orientacji na rezultaty,
  • umiejętność działania pod presją czasu, terminowość.

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

  • doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów badawczych (w szczególności w sektorze medycznym) lub zatrudnienie w jednostce sektora finansów publicznych, zwłaszcza w publicznej szkole wyższej,
  • znajomość sektora badań klinicznych i zasad GCP.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę – na czas trwania programu,
  • wymiar czasu pracy – pełny etat,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w ramach wieloośrodkowego projektu prowadzonego we współpracy międzynarodowej,
  • praca samodzielna, w ramach i przy wsparciu interdyscyplinarnego zespołu,
  • atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta – ul. Podwale 3.

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie w/w  dokumentów mailowo na adres  dzial.nauki@uj.edu.pl z dopiskiem w temacie maila: „Rekrutacja BBK” w terminie do 31 października 2021 r.  O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną na podany w dokumentach adres e-mailowy.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.